Sztaluga malarska nr 50 z drewna bukowego 1-klasy II gat

Sztaluga studyjna o wytrzymałej konstrukcji, przeznaczona dla plastyków, uczniów, szkół, artystów malarzy, galerii. Dzięki precyzyjnej regulacji umożliwia wygodne i stabilne utrzymanie podobrazia, obrazu z ramą lub tablicy informacyjnej.    Więcej szczegółów

313,65 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Sztaluga malarska dla plastyków, szkół i wymagających artystów w atrakcyjnej cenie. Całość została wykonana w drewnie pierwszej klasy drewna bukowego, czyli bardzo trwałego i wytrzymałego konstrukcyjnie materiału. Dlatego ten model szczególnie polecamy też dla szkół, artystów malarzy, galerii i wszędzie tam gdzie będzie ona intensywnie wykorzystywana. Dzięki precyzyjnej regulacji sztaluga umożliwia wygodne i stabilne utrzymanie dużego i ciężkiego podobrazia, obrazu z ramą lub tablicy informacyjnej. Często wykorzystywana jest jako stojak informacyjny - ekspozytor w galeriach i hotelach.

Drewno sztalugi to zostało dodatkowo zabezpieczone impregnatem. Wykorzystany do budowy tego stojaka materiał może zawierać drobne naturalne dla drewna bokowego przebarwienia. Z tego powodu określamy ją jako drugi gatunek. Chociaż ta cecha materiału (różnice w kolorze listew konstrukcji) nie wpływa na walory użytkowe to z tego powodu jej cena jest niższa od pozostałych wyrobów w tej kategorii.

Sztaluga wykonana jest w litym drewnie bukowym, parzonym. Parzone drewno bukowe nie ulega deformacjom w czasie użytkowania. Dlatego na nasze wyroby udzielamy 24 miesięcznej gwarancji, a po minięciu tego okresu zapewniamy możliwość dokupienia zagubionych lub uszkodzonych elementów sztalug. 

Sztaluga została tak zaprojektowana aby łatwo ją było złożyć i postawić w pracowniach, w których jest mało miejsca.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Sztaluga malarska nr 50 z drewna bukowego 1-klasy II gat

Sztaluga malarska nr 50 z drewna bukowego 1-klasy II gat

Sztaluga studyjna o wytrzymałej konstrukcji, przeznaczona dla plastyków, uczniów, szkół, artystów malarzy, galerii. Dzięki precyzyjnej regulacji umożliwia wygodne i stabilne utrzymanie podobrazia, obrazu z ramą lub tablicy informacyjnej.