Sztaluga studyjna duża nr 51 z drewna bukowego 1-klasy

Sztaluga studyjna duża o wytrzymałej konstrukcji z trwałego i solidnego drewna bukowego. Staluga ta doskonale sprawdza się w pracowniach plastyków, w szkołach, atelier artystów malarzy. Precyzyjna regulacja umożliwia wygodne i stabilne utrzymanie dużego podobrazia, obrazu z ramą lub tablicy informacyjnej.   Więcej szczegółów

436,65 zł

3 szt.

Ostatnie egzemplarze!

Sztaluga studyjna duża o wytrzymałej konstrukcji z trwałego i solidnego drewna bukowego. Staluga ta doskonale sprawdza się w pracowniach plastyków, w szkołach, atelier artystów malarzy. Precyzyjna regulacja umożliwia wygodne i stabilne utrzymanie dużego podobrazia, obrazu z ramą lub tablicy informacyjnej. Sztaluga często wykorzystywana jest też  jako duży stojak reklamowy w galeriach handlowych i hotelach.

Sztalugę studyjną wykonano w litym drewnie bukowym, parzonym, pierwszej klasy. Proces parzenia zabezpiecza drewno przed jego późniejszą deformacją. Sztaluga dodatkowo została zabezpieczona impregnatem.

Na nasze wyroby udzielamy 24 miesięcznej gwarancji, a po minięciu tego okresu zapewniamy możliwość dokupienia zagubionych lub uszkodzonych w szkole elementów sztalug.  

Składana konstrukcja sztalugi ułatwia jej przechowywanie w chwili gdy nie jest wykorzystywana.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Sztaluga studyjna duża nr 51 z drewna bukowego 1-klasy

Sztaluga studyjna duża nr 51 z drewna bukowego 1-klasy

Sztaluga studyjna duża o wytrzymałej konstrukcji z trwałego i solidnego drewna bukowego. Staluga ta doskonale sprawdza się w pracowniach plastyków, w szkołach, atelier artystów malarzy. Precyzyjna regulacja umożliwia wygodne i stabilne utrzymanie dużego podobrazia, obrazu z ramą lub tablicy informacyjnej.