Sztaluga plenerowa duża nr 31 z drewna bukowego

Duża sztaluga plenerowa dla plastyków i malarzy tworzących zarówno w plenerze jak i pracowni. Maksymalna wysokość dla podobrazia to aż 140 cm. Prosta regulacja.   Więcej szczegółów

215,25 zł

971 Przedmioty

Duża sztaluga plenerowa dla plastyków i malarzy tworzących zarówno w plenerze jak i w pracowni. Konstrukcja sztalugi umożliwia zamocowanie jednocześnie nawet dwóch podobrazi malarskich. Maksymalna wysokość dla podobrazia to aż 140 cm. Prosta regulacja umożliwia ułożenie podobrazia w poziomie (zobacz poniższe fotografie sztalugi). Dzięki temu można malować również farbami wodnymi, które mogłoby spłynąć z podobrazia ustawionego w pionie.

Sztaluga plenerowa wykonana jest w litym drewnie bukowym, parzonym, pierwszej klasy, zabezpieczonym impregnatem. Dzięki temu wyrób charakteryzuje wysoka wytrzymałość i estetyka. Jako producent na wszystkie nasze wyroby udzielamy 24 miesięcznej gwarancji, a po zakończeniu tego okresu umożliwiamy zakup uszkodzonych lub zagubionych części sztalugi.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Sztaluga plenerowa duża nr 31 z drewna bukowego

Sztaluga plenerowa duża nr 31 z drewna bukowego

Duża sztaluga plenerowa dla plastyków i malarzy tworzących zarówno w plenerze jak i pracowni. Maksymalna wysokość dla podobrazia to aż 140 cm. Prosta regulacja.