Sztaluga plenerowa drewniana duża nr 31

Duża sztaluga plenerowa dla plastyków i malarzy tworzących zarówno w plenerze jak i pracowni. Maksymalna wysokość dla podobrazia to aż 140 cm. Prosta regulacja.   Więcej szczegółów

215,25 zł

13 szt.

Duża sztaluga plenerowa dla plastyków i malarzy tworzących zarówno w plenerze jak i w pracowni. Konstrukcja sztalugi umożliwia zamocowanie jednocześnie nawet dwóch podobrazi malarskich. Maksymalna wysokość dla podobrazia to aż 140 cm. Prosta regulacja umożliwia ułożenie podobrazia w poziomie (zobacz poniższe fotografie sztalugi). Dzięki temu można malować również farbami wodnymi, które mogłoby spłynąć z podobrazia ustawionego w pionie.

Sztaluga plenerowa wykonana jest w litym drewnie bukowym, parzonym, pierwszej klasy, zabezpieczonym impregnatem. Dzięki temu wyrób charakteryzuje wysoka wytrzymałość i estetyka. Jako producent na wszystkie nasze wyroby udzielamy 24 miesięcznej gwarancji, a po zakończeniu tego okresu umożliwiamy zakup uszkodzonych lub zagubionych części sztalugi.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Sztaluga plenerowa drewniana duża nr 31

Sztaluga plenerowa drewniana duża nr 31

Duża sztaluga plenerowa dla plastyków i malarzy tworzących zarówno w plenerze jak i pracowni. Maksymalna wysokość dla podobrazia to aż 140 cm. Prosta regulacja.