Podkładka do malowania przy biurku nr 23

Drewniana podkładka z regulowanym kątem nachylenia do malowania, czytania, rysowania przy biurku. Konstrukcja umożliwia stawianie na nie tabletów lub laptopów.   Więcej szczegółów

71,34 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Uniwersalna drewniana podkładka z regulowanym kątem nachylenia idealnie sprawdzi się jeśli do malujesz, czytasz, rysujesz. Stabilna i mocna konstrukcja umożliwia stawianie na tej podkładce podobrazi, książek, tabletów a nawet laptopów. Czarna regulowana płyta ma w wymiary 35 cm szerokości i 35 cm głębokości. Zsuwanie się książek zabezpiecza drewniana listwa której rant wystaje na 1,5 centymetra od czarnego blatu. Ponieważ stojak wykonany jest z drewna i płyty hdf wyklucza to ryzyko porysowania lub uszkodzenia delikatnej obudowy tabletu lub komputera.

Oceń 
2019-10-24
Używam od ponad roku

Świetna podkładka do czytania przy biurku. Używam nawet jako podstawki do tabletu. Mój syn odrabia z tą podkładką lekcje i naprawdę ułatwia to czytanie i przepisywanie zadań z książki.

    Napisz opinię

    Podkładka do malowania przy biurku nr 23

    Podkładka do malowania przy biurku nr 23

    Drewniana podkładka z regulowanym kątem nachylenia do malowania, czytania, rysowania przy biurku. Konstrukcja umożliwia stawianie na nie tabletów lub laptopów.