Sztaluga mini trójnożna nr 10 z drewna bukowego 1 klasy

Sztaluga mini trójnożna do prezentacji obrazów i zdjęć o wielkości formatu A4. Sztaluga doskonale sprawdza się jako stojak na cennik lub na ulotki.    Więcej szczegółów

21,65 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Sztaluga mini trójnożna chociaż ma niewielkie wymiary to jakością i solidnością nie ustępuje pozostałym produkowanym przez nas sztalugom. Ten estetyczny mini stojak nadaje się do prezentacji małych obrazów, książek w księgarniach, zdjęć w antyramach. Sztaluga ta często wykorzystywana jest też jako stojak – stand – na cenniki, ulotki lub informatory o formacie nie przekraczającym A4.

Sztaluga wykonana jest w litym drewnie bukowym, parzonym pierwszej klasy, zabezpieczonym dodatkowo impregnatem. Parzone drewno bukowe nie ulega deformacjom w czasie użytkowania. Dlatego na nasze wyroby udzielamy 24 miesięcznej gwarancji, a po minięciu tego okresu zapewniamy możliwość dokupienia zagubionych lub uszkodzonych elementów sztalug.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Sztaluga mini trójnożna nr 10 z drewna bukowego 1 klasy

Sztaluga mini trójnożna nr 10 z drewna bukowego 1 klasy

Sztaluga mini trójnożna do prezentacji obrazów i zdjęć o wielkości formatu A4. Sztaluga doskonale sprawdza się jako stojak na cennik lub na ulotki.