Podkładka do rysowania przy biurku nr 23 kolor brązowy

Drewniana podkładka z regulowanym kątem nachylenia do malowania, czytania, rysowania przy biurku. Konstrukcja umożliwia stawianie na nie tabletów lub laptopów.   Więcej szczegółów

71,34 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Uniwersalna drewniana podkładka z regulowanym kątem nachylenia idealnie sprawdzi się jeśli do projektujesz, rysujesz lub czytasz. Stabilna i mocna konstrukcja umożliwia stawianie na tej podkładce podobrazi, książek, tabletów a nawet laptopów. Blat roboczy ma w wymiary 35 cm szerokości i 35 cm głębokości. Zsuwanie się bloków z papierami zabezpiecza drewniana listwa, której rant o wysokości na 1,5 centymetra. Ponieważ stojak wykonany jest z drewna i płyty hdf wyklucza to ryzyko porysowania lub uszkodzenia delikatnej obudowy tabletu lub komputera. Regulowana podkładka świetnie sprawdza się przy tworzeniu ilustracji. Jeśli w swojej pracy używasz Promarkery, kredki, lub ołówki z pewnością szybko docenisz wygodę rysowania z naszą podkładką.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Podkładka do rysowania przy biurku nr 23 kolor brązowy

Podkładka do rysowania przy biurku nr 23 kolor brązowy

Drewniana podkładka z regulowanym kątem nachylenia do malowania, czytania, rysowania przy biurku. Konstrukcja umożliwia stawianie na nie tabletów lub laptopów.