Sztaluga trójnożna model 41A z drewna bukowego

Sztaluga trójnożna dla plastyków, malarzy, szkół i galerii. Wygodne i stabilne utrzymanie podobrazia. Sztaluga często wykorzystywana jest jako stojak reklamowy.   Więcej szczegółów

239,85 zł

Model-41-A

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Sztaluga o konstrukcji typu trójnóg, przeznaczona dla plastyków, szkół, artystów malarzy, galerii. Dzięki precyzyjnej regulacji umożliwia wygodne i stabilne utrzymanie podobrazia lub obrazu z ramą. Sztaluga ta często wykorzystywana jest jako stojak - ekspozytor w galeriach i hotelach.

Sztalugę trójnożną nr 41 wykonana jest w litym drewnie bukowym, parzonym, gatunkowo najwyższej klasy, zabezpieczonym dodatkowo impregnatem. Parzone drewno bukowe nie ulega deformacjom w czasie użytkowania. Dlatego na nasze wyroby udzielamy 24 miesięcznej gwarancji, a po minięciu tego okresu zapewniamy możliwość dokupienia zagubionych lub uszkodzonych elementów sztalug.

Sztaluga jest składana, co ułatwia jej przechowywanie w pomieszczeniach, w których jest mało miejsca.

Oceń 
2019-10-25
Świetna trwała sztaluga

Używam tej sztalugi jako stojak do plakatów na targach. Razem z innym modelem sztalugi małej stołowej świetnie wywiązuje się jako stojak ekspozytor. Obie sztalugi są składane więc po targach łatwo je spakować i zabrać.

    Napisz opinię

    Sztaluga trójnożna model 41A z drewna bukowego

    Sztaluga trójnożna model 41A z drewna bukowego

    Sztaluga trójnożna dla plastyków, malarzy, szkół i galerii. Wygodne i stabilne utrzymanie podobrazia. Sztaluga często wykorzystywana jest jako stojak reklamowy.