Sztaluga trójnożna nr 42 z drewna bukowego 1-klasy

Sztaluga trójnożna duża o bardzo wytrzymałej konstrukcji skierowana dla plastyków, malarzy, szkół. Sztaluga często wykorzystywana jest jako stojak reklamowy.   Więcej szczegółów

412,05 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Sztaluga o konstrukcji typu trójnóg, o najszerszej podstawie ze sztalug trójnożnych. Szerokie listwy z drewna bukowego gwarantują że sztaluga utrzyma nawet duże i ciężkie podobrazia. Dlatego szczególnie  polecamy ją dla dla plastyków tworzących w dużych formatach, szkół, artystów malarzy, galerii. Dzięki precyzyjnej regulacji umożliwia wygodne i stabilne utrzymanie podobrazia lub obrazu z ramą. Sztaluga ta często wykorzystywana jest jako stojak - ekspozytor w galeriach i hotelach w których prezentowane są duże tablice informacyjne.

Sztalugę trójnożną nr 42 wykonana jest w litym drewnie bukowym, parzonym pierwszej klasy, zabezpieczonym dodatkowo impregnatem. Parzone drewno bukowe nie ulega deformacjom w czasie użytkowania. Dlatego na nasze wyroby udzielamy 24 miesięcznej gwarancji, a po minięciu tego okresu zapewniamy możliwość dokupienia zagubionych lub uszkodzonych elementów sztalug.

Sztaluga jest składana co ułatwia jej przechowywanie w pomieszczeniach, w których jest mało miejsca.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Sztaluga trójnożna nr 42 z drewna bukowego 1-klasy

Sztaluga trójnożna nr 42 z drewna bukowego 1-klasy

Sztaluga trójnożna duża o bardzo wytrzymałej konstrukcji skierowana dla plastyków, malarzy, szkół. Sztaluga często wykorzystywana jest jako stojak reklamowy.