Sztaluga mini trójnożna z drewna bukowego

Sztaluga mini trójnożna do prezentacji obrazów i zdjęć o wielkości formatu A4. Sztaluga doskonale sprawdza się jako stojak na cennik lub na ulotki.    Więcej szczegółów

46,00 zł

Darmowa dostawa Sztalug

0 zł

Ibis

ponad 50 sztuk w naszym magazynie

Sztaluga mini trójnożna chociaż ma niewielkie wymiary to jakością i solidnością nie ustępuje pozostałym produkowanym przez nas sztalugom. Ten estetyczny mini stojak nadaje się do prezentacji małych obrazów, książek w księgarniach, zdjęć w antyramach. Sztaluga ta często wykorzystywana jest też jako stojak – stand – na cenniki, ulotki lub informatory o formacie nie przekraczającym A4.

Sztaluga wykonana jest w litym drewnie bukowym, parzonym pierwszej klasy, zabezpieczonym dodatkowo impregnatem. Parzone drewno bukowe nie ulega deformacjom w czasie użytkowania. Dlatego na nasze wyroby udzielamy 24 miesięcznej gwarancji, a po minięciu tego okresu zapewniamy możliwość dokupienia zagubionych lub uszkodzonych elementów sztalug.

Parametry sztalugi:

  • Materiał: drewno bukowe impregnowane olejem roślinnym
  • Wymiary: wys. 38 cm
  • Waga: 0,35 kg

Sztalugę dostarczymy w pełni zmontowaną, gotową do użycia. 

Potrzebujesz większy sztalug do malowania lub wystawienia dużych obrazów?

Zobacz polecane kategorie:

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Sztaluga mini trójnożna z drewna bukowego

Sztaluga mini trójnożna z drewna bukowego

Sztaluga mini trójnożna do prezentacji obrazów i zdjęć o wielkości formatu A4. Sztaluga doskonale sprawdza się jako stojak na cennik lub na ulotki.