Zestaw do malarstwa olejnego Classico

Zestaw farb olejnych, podobrazia, pędzli i palety malarskiej. Zestaw dla każdego kto zaczyna malować, jest idealny uzupełnieniem na prezent razem z naszymi sztalugami.   Więcej szczegółów

195,00 zł

Darmowa dostawa Sztalug

0 zł

Classico

ponad 50 sztuk w naszym magazynie

Zestaw zawiera farby wodne, pędzle i kolorowe kredki zwykłe oraz kredki woskowe wraz z rysownicą oraz blokiem papieru do rysowania dla dzieci. Starter dla każdego kto zaczyna malować lub rysować, idealny na prezent z naszymi sztalugami.

Zestaw wysokiej klasy akcesoriów do malarstwa olejnego.

    • - komplet farb olejnych Maimeri Classico 12 x 20 ml
    • - podobrazie bawełniane 30x40 cm
    • - pędzle płaskie, syntetyczne Viva Decor w 6 rozmiarach: nr 2, 4, 6, 8, 10, 12
    • - paleta malarska, drewniana

    • Farby olejne CLASSICO produkowane są ściśle według zasad, które zapewniają im najwyższą jakość. Nie zawierają wosku ani środków zagęszczających (przy produkcji nie stosuje się żadnych uproszczeń). Paleta kolorów obejmuje najlepsze naturalne pigmenty ziemne oraz prawdziwe pigmenty kadmowe. Receptury są tak udoskonalone, by zrównoważyć czas schnięcia wszystkich farb. Jasne, żywe farby otrzymano z nietoksycznych oraz nie zanieczyszczających środowiska pigmentów, które zwiększają odporność na światło. Wszystkie farby można dowolnie mieszać ze sobą.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw do malarstwa olejnego Classico

Zestaw do malarstwa olejnego Classico

Zestaw farb olejnych, podobrazia, pędzli i palety malarskiej. Zestaw dla każdego kto zaczyna malować, jest idealny uzupełnieniem na prezent razem z naszymi sztalugami.