Sztaluga malarska studyjna duża

Sztaluga studyjna duża o wytrzymałej konstrukcji z trwałego i solidnego drewna bukowego. Staluga ta doskonale sprawdza się w pracowniach plastyków, w szkołach, atelier artystów malarzy. Precyzyjna regulacja umożliwia wygodne i stabilne utrzymanie dużego podobrazia, obrazu z ramą lub tablicy informacyjnej.   Więcej szczegółów

1 950,00 zł

Darmowa dostawa Sztalug

0 zł

Matejko

ponad 50 sztuk w naszym magazynie

Sztaluga malarska studyjna duża o wytrzymałej konstrukcji z trwałego i solidnego drewna bukowego. Staluga ta doskonale sprawdza się w pracowniach plastyków, w szkołach, atelier artystów malarzy. Precyzyjna regulacja umożliwia wygodne i stabilne utrzymanie dużego podobrazia, obrazu z ramą lub tablicy informacyjnej. Sztaluga często wykorzystywana jest też  jako duży stojak reklamowy w galeriach handlowych i hotelach.

Sztalugę studyjną wykonano w litym drewnie bukowym, parzonym, pierwszej klasy. Proces parzenia zabezpiecza drewno przed jego późniejszą deformacją. Sztaluga dodatkowo została zabezpieczona impregnatem.

Na nasze wyroby udzielamy 24 miesięcznej gwarancji, a po minięciu tego okresu zapewniamy możliwość dokupienia zagubionych lub uszkodzonych w szkole elementów sztalug.  

Składana konstrukcja sztalugi ułatwia jej przechowywanie w chwili gdy nie jest wykorzystywana.

Parametry sztalugi:

  • Materiał: drewno bukowe impregnowane olejem roślinnym
  • Podwójna półka
  • Regulacja wysokości półki: zasuwa na listwie z otworami
  • Wymiary podstawy sztalugi: 65 x 65 cm
  • Wysokość sztalugi: od 190 do 305 cm
  • Maks. wysokość podobrazia: 155 cm
  • Waga: 27kg

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Sztaluga malarska studyjna duża

Sztaluga malarska studyjna duża

Sztaluga studyjna duża o wytrzymałej konstrukcji z trwałego i solidnego drewna bukowego. Staluga ta doskonale sprawdza się w pracowniach plastyków, w szkołach, atelier artystów malarzy. Precyzyjna regulacja umożliwia wygodne i stabilne utrzymanie dużego podobrazia, obrazu z ramą lub tablicy informacyjnej.