Sztaluga na biurko Imperia

Sztaluga młodzieżowa o konstrukcji takiej samej jak sztaluga studyjna ale o mniejszych wymiarach. Konstrukcja wykonana została z wytrzymałego drewna bukowego dlatego śmiało może być wykorzystywana w szkołach przez uczniów, oraz jako stojak ekspozycyjny.   Więcej szczegółów

127,00 zł

Darmowa dostawa Sztalug

0 zł

Imperia

ponad 50 sztuk w naszym magazynie

Sztaluga Imperia o konstrukcji takiej samej jak sztaluga studyjna ale o mniejszych wymiarach. Konstrukcja wykonana została z wytrzymałego drewna bukowego dlatego śmiało może być wykorzystywana w szkołach przez uczniów, oraz jako stojak ekspozycyjny. Dzięki łatwej regulacji umożliwia wygodne i stabilne utrzymanie podobrazia, obrazu z ramą lub tablicy informacyjnej. Może też być wykorzystywana w atelier, pracowni malarskiej - wystarczy ustawić ją na stole lub biurku i dzięki temu może przy niej na stojąco malować osoba dorosła.

Sztaluga wykonana jest w litym drewnie bukowym, parzonym pierwszej klasy, zabezpieczonym dodatkowo impregnatem. Parzone drewno bukowe nie ulega deformacjom w czasie użytkowania. Dlatego na nasze wyroby udzielamy 24 miesięcznej gwarancji, a po minięciu tego okresu zapewniamy możliwość dokupienia zagubionych lub uszkodzonych elementów sztalug.

Sztaluga jest składana co ułatwia jej przechowywanie w pomieszczeniach, w których jest mało miejsca.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Sztaluga na biurko Imperia

Sztaluga na biurko Imperia

Sztaluga młodzieżowa o konstrukcji takiej samej jak sztaluga studyjna ale o mniejszych wymiarach. Konstrukcja wykonana została z wytrzymałego drewna bukowego dlatego śmiało może być wykorzystywana w szkołach przez uczniów, oraz jako stojak ekspozycyjny.