Sztaluga trójnożna REMBRANDT z drewna bukowego

Sztaluga trójnożna dla plastyków, malarzy, szkół i galerii. Wygodne i stabilne utrzymanie podobrazia. Sztaluga często wykorzystywana jest jako stojak reklamowy.   Więcej szczegółów

259,00 zł

Darmowa dostawa Sztalug

0 zł

REMBRANDT

ponad 50 sztuk w naszym magazynie

Sztaluga o konstrukcji typu trójnóg, przeznaczona dla plastyków, szkół, artystów malarzy, galerii. Dzięki precyzyjnej regulacji umożliwia wygodne i stabilne utrzymanie podobrazia lub obrazu z ramą. Sztaluga ta często wykorzystywana jest jako stojak - ekspozytor w galeriach i hotelach.

Sztalugę Rembrandt wykonana jest w litym drewnie bukowym, parzonym, gatunkowo najwyższej klasy, zabezpieczonym dodatkowo impregnatem. Parzone drewno bukowe nie ulega deformacjom w czasie użytkowania. Dlatego na nasze wyroby udzielamy 24 miesięcznej gwarancji, a po minięciu tego okresu zapewniamy możliwość dokupienia zagubionych lub uszkodzonych elementów sztalug.

Sztaluga jest składana, co ułatwia jej przechowywanie w pomieszczeniach, w których jest mało miejsca.

Parametry sztalugi:

 • Materiał: drewno bukowe impregnowane olejem roślinnym
 • Stabilizowana półka
 • Regulacja wysokości półki: zatrzask na metalowej zębatej listwie
 • Szerokość podstawy: 57 cm,
 • Wysokość: od 181 do 226 cm
 • Maks. wysokość podobrazia: 127 cm
 • Waga: 6,5 kg

Oceń 
2019-10-25
Świetna trwała sztaluga

Używam tej sztalugi jako stojak do plakatów na targach. Razem z innym modelem sztalugi małej stołowej świetnie wywiązuje się jako stojak ekspozytor. Obie sztalugi są składane więc po targach łatwo je spakować i zabrać.

  Napisz opinię

  Sztaluga trójnożna REMBRANDT z drewna bukowego

  Sztaluga trójnożna REMBRANDT z drewna bukowego

  Sztaluga trójnożna dla plastyków, malarzy, szkół i galerii. Wygodne i stabilne utrzymanie podobrazia. Sztaluga często wykorzystywana jest jako stojak reklamowy.