Sztaluga malarska trójnożna Dali

Trójnożna sztaluga malarska dla plastyków, szkół, artystów malarzy, galerii. Dzięki precyzyjnej regulacji umożliwia wygodne utrzymanie podobrazia lub lekkiego obrazu z ramą.    Więcej szczegółów

524,00 zł

Darmowa dostawa Sztalug

0 zł

Dali

ponad 50 sztuk w naszym magazynie

Sztaluga bukowa konstrukcji typu trójnóg, stylizowana na styl retro, pokryta lakierowaną powłoką. Często kupowana i użytkowana jest przez plastyków, artystów malarzy, galerii do ekspozycji obrazów w ramach. Dzięki precyzyjnej regulacji umożliwia wygodne utrzymanie podobrazia lub lekkiego obrazu z ramą oraz kont nachylenia podobrazia. 

Sztalugę trójnożną model Dali wykonano w litym drewnie bukowym.

Składana konstrukcja tej sztalugi ułatwia jej przechowywanie w pomieszczeniach, w których jest mało miejsca. Świetnie sprawdza się też jako elegancki stojak do tablic informacyjnych w hotelach i restauracjach. Podobnie jak w przypadku innych naszych wyrobów nie musisz obawiać się o trwałość wyrobu. Nawet jeśli z czasem zostanie uszkodzony lub zagubiony jakiś element sztalugi, będziesz mógł go dokupić w naszym sklepie po uzgodnieniu szczegółów ze sprzedawcą. 

Specyfikacja techniczna:

  • Materiał: drewno bukowe lakierowane
  • Podwójna półka
  • Regulacja wysokości półki: zatrzask na metalowej zębatej listwie
  • Wymiary: podstawa 58 cm, wysokość od 162 do 224 cm
  • Maks. wysokość podobrazia: 115 cm
  • Waga: 7,5 kg

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Sztaluga malarska trójnożna Dali

Sztaluga malarska trójnożna Dali

Trójnożna sztaluga malarska dla plastyków, szkół, artystów malarzy, galerii. Dzięki precyzyjnej regulacji umożliwia wygodne utrzymanie podobrazia lub lekkiego obrazu z ramą.