Sztaluga Tripod z drewna sosnowego

Sosnowa sztaluga o konstrukcji typu trójnóg, przeznaczona dla plastyków, szkół, artystów malarzy, galerii. Dzięki regulacji umożliwia wygodne utrzymanie podobrazia lub lekkiego obrazu z ramą.    Więcej szczegółów

129,00 zł

Darmowa dostawa Sztalug

0 zł

Tripod

ponad 50 sztuk w naszym magazynie

Sztaluga sosnowa o konstrukcji typu trójnóg, przeznaczona dla szkół, salonów wystawowych, galerii i początkujących malarzy. Dzięki precyzyjnej regulacji umożliwia wygodne utrzymanie podobrazia lub lekkiego obrazu z ramą. Sztaluga ta często wykorzystywana jest jako lekki stojak - ekspozytor w galeriach i hotelach.

Sztalugę trójnożną Tripod wykonano w litym drewnie sosnowym. Dzięki temu sztaluga posiada niewielką wagę (około 4 kg) co ułatwia jej przenoszenie. Drewno takie nie jest jednak tak twarde jak drewno bukowe.

Składana konstrukcja tej sztalugi ułatwia jej przechowywanie w pomieszczeniach, w których jest mało miejsca. Świetnie sprawdza się też jako stojak do tablic informacyjnych. Podobnie jak w przypadku innych naszych wyrobów nie musisz obawiać się o trwałość wyrobu. Nawet jeśli z czasem zostanie uszkodzony lub zagubiony jakiś element stojaka, będziesz mógł go dokupić w naszym sklepie po uzgodnieniu szczegółów ze sprzedawcą. 

Specyfikacja techniczna:

Materiał: drewno sosnowe o profilu 2x4 cm

Regulacja: regulacja wysokości półki

Wymiary:

podstawa 56 cm,

wysokość 172 cm

Maks. wysokość podobrazia: 123 cm

Waga: 3,3 kg

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Sztaluga Tripod z drewna sosnowego

Sztaluga Tripod z drewna sosnowego

Sosnowa sztaluga o konstrukcji typu trójnóg, przeznaczona dla plastyków, szkół, artystów malarzy, galerii. Dzięki regulacji umożliwia wygodne utrzymanie podobrazia lub lekkiego obrazu z ramą.