Sztaluga malarska trójnożna nr 41 z drewna sosnowego

Sosnowa sztaluga malarska dla plastyków, szkół, artystów malarzy, galerii. Dzięki precyzyjnej regulacji umożliwia wygodne utrzymanie podobrazia lub lekkiego obrazu z ramą.    Więcej szczegółów

123,00 zł

41

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Sztaluga sosnowa o konstrukcji typu trójnóg, przeznaczona dla plastyków, szkół, artystów malarzy, galerii. Dzięki precyzyjnej regulacji umożliwia wygodne utrzymanie podobrazia lub lekkiego obrazu z ramą. Sztaluga wykorzystywana jest też jako lekki stojak - ekspozytor w galeriach i hotelach.

Sztalugę trójnożną nr 41 wykonano w litym drewnie sosnowym.

Składana konstrukcja tej sztalugi ułatwia jej przechowywanie w pomieszczeniach, w których jest mało miejsca. Świetnie sprawdza się też jako stojak do tablic informacyjnych. Podobnie jak w przypadku innych naszych wyrobów nie musisz obawiać się o trwałość wyrobu. Nawet jeśli z czasem zostanie uszkodzony lub zagubiony jakiś element sztalugi, będziesz mógł go dokupić w naszym sklepie po uzgodnieniu szczegółów ze sprzedawcą. 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Sztaluga malarska trójnożna nr 41 z drewna sosnowego

Sztaluga malarska trójnożna nr 41 z drewna sosnowego

Sosnowa sztaluga malarska dla plastyków, szkół, artystów malarzy, galerii. Dzięki precyzyjnej regulacji umożliwia wygodne utrzymanie podobrazia lub lekkiego obrazu z ramą.