Sztalugi stołowe

Sztalugi stołowe dla plastyków i artystów malarzy pracujących przy stole lub biurku. Atutem tego rodzaju sztalug jest ich stosunkowo niewielki rozmiar oraz możliwość składania, a jednocześnie stabilność podparcia dla podobrazia. Jest to szczególnie ważne dla studentów, hobbystów czy artystów, którzy nie mają oddzielnej pracowni i muszą łączyć funkcje pomieszczeń, np. gabinetu czy salonu z malarskim atelier. Poniżej szczegóły oferty. Na nasze sztalugi udzielamy 24 miesięcznej gwarancji, a po minięciu tego okresu zapewniamy możliwość dokupienia zagubionych lub uszkodzonych elementów sztalug.  

Sztalugi stołowe – aktualnie dostępne

Sztaluga mini trójnożna do prezentacji obrazów i zdjęć o wielkości formatu A4. Sztaluga doskonale sprawdza się jako stojak na cennik lub na ulotki. 

Sztaluga przeznaczona głównie dla plastyków i malarzy malujących przy biurku lub przy stole. Płynna regulacja umożliwia ułożenie podobrazia w różnych wysokościach oraz w różnych kątach nachylania. Wysokości opisano na rysunku poniżej. Konstrukcja

Sztaluga młodzieżowa o konstrukcji takiej samej jak sztaluga studyjna ale o mniejszych wymiarach. Konstrukcja wykonana została z wytrzymałego drewna bukowego dlatego śmiało może być wykorzystywana w szkołach przez uczniów, oraz jako stojak ekspozycyjny.